لوگو افق رادیس
لوگو افق رادیس

ویزای استارت آپ امارات

عناوین این مطلب

ویزای استارت آپ امارات
ویزای استارت آپ امارات

راه اندازی استارتاپ امارات متحده عربی

در این مقاله قصد داریم به بررسی ویزای استارتاپ امارات متحده عربی، به عنوان یک روش مطمئن و کاربردی برای اخذ اقامت دائم این کشور معرفی می شود، بپردازیم.
مهاجرت از طریق ویزا استارتاپ امارات متحده عربی از بهترین و مهم‌ترین روش‌هایی است که اداره مهاجرت این کشور جهت برای صاحبان استارتاپ ها و حمایت از طرح های نوآورانه در آن تعیین کرده است.
برای اینکه بدانید ویزا استارتاپ امارات متحده عربی چه ویژگی هایی دارد، برای اخذ آن باید چه شرایطی داشت و مدارک مورد نیاز و هزینه ویزای راه اندازی استارتاپ امارات متحده عربی چه میزان است، در ادامه این مطلب همراه ما باشید.
توجه کنید که برای کسب اطلاعات کامل درباره مهاجرت به این کشور از طریق راه اندازی استارت آپ یا سایر روش های مهاجرتی می توان از مشاوره کارشناسان این مرکز نیز بهره ببرید.

مهاجرت از طریق ویزا استارتاپ امارات متحده عربی

همان طور که پیش تر گفته شد برنامه راه اندازی استارتاپ امارات متحده عربی برای مهاجرت، یکی از بهترین روش های اخذ اقامت دائم در این کشور است.
در واقع ویزا از طریق راه اندازی استارتاپ امارات متحده عربی به معنای یک طرح استارتاپ نوپا است که عموما در حوزه تکنولوژی فعالیت می کند.
در طی چند سال اخیر، سازمان مهاجرت با هدف ترغیب بیشتر استارتاپ ها به مهاجرت به این کشور، روش مهاجرت از طریق ویزای استارتاپ امارات متحده عربی را برای دریافت مطرح کرد تا دارندگان ایده‌ها و طرح های نو و کار آفرینان خلاق بتوانند با سرمایه گذاری خارجی در این کشور، بستر مهاجرت از طریق استارتاپ امارات متحده عربی را برای آنها مهیا نمایند.

طراحی استارت آپ امارات متحده عربی

منظور از طراحی استارتاپ امارات متحده عربی یعنی راه اندازی یک کسب و کار پلن با کیفیت و نوین؛ با تمام اسناد پشتیبان و تمامی پیش بینی ها بر اساس مارکت ریسرچ های دقیق از جغرافیای آتی بیزنس و استارتاپ امارات متحده عربی.
معمولاً بهترین کار این است که حتی اگر خودتان توانایی نوشتن بیزینس پلن برای راه اندازی استارتاپ امارات متحده عربی را دارید، مسئولیت نگارش آن را به عهده شرکت‌های کاربلد در همان کشور واگذار کنید تا با اطمینان خاطر بیشتری این روند ادامه پیدا کند.

اخذ تاییدیه برای استارت آپ امارات متحده عربی

گرفتن تاییدیه های قانونی برای راه اندازی استارتاپ امارات متحده عربی بسیار حائز اهمیت است، کشورهای مختلف راهکارهای متنوعی برای درک این نکته که چقدر طرح و تیم شما می تواند واقعیت داشته باشد ارائه می دهند.
بسیار مهم است که یک سازمان و یا شرکت اقتصادی طرح استارت آپ امارات متحده عربی شما را تأیید نماید.
مابین کشورها تفاوتی وجود ندارد، در هر صورت سخت‌ترین بخش این مسیر همین موضوع است.
در حقیقت از آنجا که پس از دریافت تأییدیه استارتاپ امارات متحده عربی ، باقی کارها دیگر آسان می شود، اصل کار پیش روی شما همین است.

برای دریافت خدمات، با ما در ارتباط باشید
ساعت پاسخگویی روز‌های کاری از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ عصر
مشاوره رایگان
مشاوره رایگان
تنها با پر کردن فرم زیر برای شما

کارشناسان حرفه ای ما با شما تماس خواهند گرفت و از ایده تا پایان راه با شما هستند

کارشناسان حرفه ای ما با شما تماس خواهند گرفت و از ایده تا پایان راه با شما هستند

توان مالی برای اخذ ویزا استارت آپ امارات متحده عربی

توان مالی در حد پوشش هزینه‌های اولیه برای راه اندازی استارت آپ امارات متحده عربی موضوع مهمی است که کشور پذیرنده باید مطمئن شوند که شما پس از اخذ ویزا استارت آپ امارات متحده عربی هزینه اولیه زندگی برای چند ماه اولیه را پس از ورود به این کشور خواهید داشت.‌
هر چند اگر قصد اقدام همزمان با خانواده خود برای ویزا استارت آپ امارات متحده عربی را داشته باشید این هزینه می‌تواند نسبتاً بالا رود.

مراحل دریافت استارت آپ امارات متحده عربی

همچنین توجه نمایید چنانچه قصد مهاجرت از طریق استارت آپ امارات متحده عربی توسط موسسه مهاجرتی را دارید، دیگر نیازی به وجود وکیل مهاجرتی ویزای استارت آپ یا وکیل استارت آپ امارات متحده عربی برای تکمیل این پروسه نیست؛
چرا که کارشناسان و وکلا حاضر در این مجموعه همه اطلاعات و مدارکی که جهت گرفتن اقامت و تکمیل پرونده از طریق راه اندازی استارت آپ امارات متحده عربی به آن نیاز دارید را در اختیارتان قرار می‌دهند و مشاوره تخصصی و حرفه‌ای در مورد برنامه ریزی بیزینس استارت آپ امارات متحده عربی را برای اخذ ویزا استارت آپ این کشور به بهترین صورت برای شما ارائه می نمایند.

  • آماده کردن یک ایده و طرحی خلاق و نو
  • ارائه ایده به مرجع مربوطه برای اخذ تاییدیه
  • گرفتن تاییدیه نهایی برای طرح
  • سپری کردن مراحل مربوط به اخذ ویزا و اقامت متقاضی

مدارک لازم برای اخذ استارت آپ امارات متحده عربی

مدارک زیر در خصوص برنامه مهاجرتی استارت آپ ویزا (ویزای استارت آپ کشورهای مختلف)، به صورت کلی عنوان شده، که در ادامه مطلب به جزئیات آن اشاره می‌کنیم.
(ارائه تمامی آن‌ها اجباری نیست).
ارائه مدارک دیگر، افزون بر مدارک زیر به نوع درخواست و شرایط متقاضی بستگی دارد.

  • مدرک شناسایی: ارائه مدارک شناسایی و هویتی سرپرست و کلیه اعضای خانواده
  • مدارک شغلی مانند سوابق شغلی، دانش علمی و مهارت های حرفه ای
  • ارائه آخرین مدرک تحصیلی
  • ارائه مدارک مالی و ملکی سرپرست و سایر افراد خانواده برای اثبات توانایی مالی
  • تکمیل فرم اطلاعات فردی جهت درخواست ویزا

مزایای راه اندازی استارت آپ امارات متحده عربی

با توجه به مطالبی که ذکر کردیم، لازم است برای رسیدن به مزایای ویزای استارتاپ امارات متحده عربی، اندک معایب ویزای استارتاپ را نیز بپذیریم.
در ادامه به مزیت های راه اندازی استارتاپ امارات متحده عربی اشاره می کنیم.
برای افرادی که تصمیم دارند به این کشور مهاجرت کنند و به سرعت اقامت دائم بگیرند، بهترین مسیر، ورود از طریق ویزا استارتاپ امارات متحده عربی است.
دیگر مزیت مهم این است که پس از راه اندازی استارتاپ امارات متحده عربی، اگر در ادامه فعالیت استارتاپ شکست بخورد اقامت دائم آن ها لغو نمی‌شود.
همچنین افرادی که قصد دارند با خانواده خود مهاجرت کنند، می توانند از طریق کانال استارتاپ امارات متحده عربی همه اعضای خانواده خود اقامت بگیرند.
علاوه بر این، برای افرادی که تسلط کامل بر دانش زبان ندارند نیز امکان مهاجرت به این کشور وجود دارد.

چرا مهاجرت از طریق استارت آپ امارات متحده عربی

ویزای استارت آپ امارات متحده عربی نسبت به روش‌های ویزا کاری و ویزا تحصیلی روش پرهزینه تری است، اما به دلیل داشتن مزایای بی شماری مانند دریافت اقامت دائم برای کل خانواده، پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید با کمترین ریسک به همراه خانواده مهاجرت کنید و از همان ابتدای ورود از طریق راه اندازی استارت آپ امارات متحده عربی، اقامت دائم این کشور را دریافت کنید.
برای مهاجرت به این کشور از طریق استارت آپ، نگران ارائه بیزینس پلن و سایر مدارک و شرایط مورد نیاز نباشید.

سوالات متداول

مدت زمان لازم برای اخذ ویزا استارت آپ امارات متحده عربی بنا بر نوع استارت آپ و میزان سرمایه از 3 الی 9 ماه متغیر است

بله، هم اکنون کلیه خدمات اخذ ویزا و مهاجرت از طریق استارت آپ امارات متحده عربی در این مرکز به متقاضیان ارائه می‌شود

حداقل سرمایه لازم برای راه اندازی استارت آپ امارات متحده عربی با توجه به نوع استارت آپ و ابعاد آن از 10 الی 30 هزار دلار متغییر بود