لوگو افق رادیس
لوگو افق رادیس

درباره ما

درباره شرکت افق فرساد رادیس

از ایده تا موفقیت با رادیس

شرکت رادیس افق فرساد به عنوان یکی از پیشروترین شرکت‌ها در زمینه خدمات ثبتی در ایران شناخته می‌شود. این شرکت به عنوان ارائه‌دهنده خدمات ثبتی از جمله ثبت اختراع، ثبت اختراع بین‌المللی، تأسیس انواع شرکت، ثبت برند، مشاوره مالیاتی و دریافت کد اقتصادی، صدور کارت بازرگانی و ارائه دیگر خدمات اداری متنوع مشغول به فعالیت است. این شرکت به شما آخرین تحولات قوانین اداری و ثبتی را از طریق مشاوره رایگان ارائه می‌دهد.

درباره ما -

شرکت افق فرساد رادیس به عنوان یکی از جاری‌ترین شرکت‌ها در زمینه خدمات ثبتی در ایران شناخته می‌شود. این شرکت به عنوان ارائه‌دهنده خدمات ثبتی از جمله ثبت اختراع، ثبت اختراع بین‌المللی، تأسیس انواع شرکت، ثبت برند، مشاوره مالیاتی و دریافت کد اقتصادی، صدور کارت بازرگانی و ارائه دیگر خدمات اداری متنوع فعالیت می‌کند. ما به شما آخرین تغییرات در قوانین اداری و ثبتی را از طریق مشاوره رایگان ارائه می‌دهیم.
افق رادیس زیرساختی فراهم کرده است که شما نیازی به درگیری با پروسه‌های اداری جهت رسمیت دادن به کسب و کار خود نداشته باشید. از آغاز تا موفقیت کسب و کارتان، ما همواره در کنار شما هستیم.
پس اگر تصمیم به شروع کسب و کار گرفتید و نیاز به اعتبار آوردن آن دارید، حتماً از مشاوره رایگان توانمند متخصصان ثبتی در هر ساعتی از شبانه روز بهره ببرید.
در صورت عدم امکان مراجعه به دفتر افق رادیس و یا اقامت در شهر مختلف، نگران نباشید. ما خدمات غیرحضوری را در هر نقطه‌ای از کشور فراهم کرده‌ایم. برای این منظور، کافیست با ما تماس بگیرید و درخواست مشاوره غیرحضوری را ارسال نمایید.

افتخارات و دستاورد ها